Zachodniopomorska Olimpiada Karate Dzieci i Młodzieży Wolin 09.06.2018

10 czerwca 2018

ZACHODNIOPOMORSKA OLIMPIADA

KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY

WOLIN 09 CZERWCA 2018

W dniu 09 czerwca 2018 roku, kolejny raz zawodnicy Choszczeńskiego Klubu Karate wystartowali w Zachodniopomorskiej Olimpiadzie Karate Dzieci i Młodzieży w Wolinie”. Tradycyjnie organizatorem zawodów był Woliński Klub Karate Kyokushin, a współorganizatorem Polska Federacja Kyokushin Karate oraz Gmina Wolin.

Turniej rozegrany został w X – rocznicę powstania Klubu Karate w Wolinie. Z okazji jubileuszu Choszczeński Klub Karate składa serdeczne gratulacje trenerom, działaczom, zawodnikom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym w działalność klubu życząc dalszych sukcesów. Osu.

Zawody rozegrane były w  kategorii kata, kumite i grappling i udział w nich wzięli zawodnicy z trzech Federacji Karate województwa zachodniopomorskiego.Sędzią głównym zawodów był sensei Dariszu Bielski (3 Dan). 

Dziewiętnastu zawodników i zawodniczek naszego klubu, pod kierownictwem sensei Mirosława Jędrowskiego ( 4 Dan) wystartowało w konkurencji kumite i kata zajmując: 10 pierwszych, 9 drugich i 8 trzecich miejsc. Medaliści od organizatorów otrzymali piękne, dyplomy, puchary i medale.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację indywidualną zawodników Choszczeńskiego Klubu Karate.

CHŁOPCY

Filip Bryzek (3 kyu)-1 miejsce kata

Krystian Modliński (5 kyu)- 2 miejsce kata

Marcin Kaczmarczyk (6 kyu)- 3 miejsce kumite

Igor Rowicki (6 kyu)- 1 miejsce kata, 3 miejsce kumite

Aleksander Kanabaj (6 kyu)- 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite

Igor Bryzek ( 6 kyu)- 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite

Kacper Kwiatkowski ( 8 kyu)- miejsce kumite

Jakub Jaroszewicz-( 8 kyu)- 3 miejsce kumite

Szymon Świątek-Brzeziński-( 8 kyu)- 1 miejsce kumite

Dominik Grzeszata (8 kyu)- 2 miejsce kata

Daniel Banasiak ( 9 kyu)- 3 miejsce kumite

Piotr Sakowski( 9 kyu)- 2 miejsce kumite

Mateusz Chaj ( 10 kyu)- 1 miejsce kata, 3 miejsce kumite

DZIEWCZĘTA

Małgorzata Zylak (7 kyu)- 1 miejsce kumite

Julia Nowacka ( 7 kyu)- 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite

Julia Matwiejko ( 8 kyu)- 3 miejsce kata, 1 miejsce kumite

Amelia Banasiak ( 9 kyu)- 3 miejsce kata, 3 miejsce kumite

Wiktoria Chaj ( 10 kyu)- 2 miejsce kumite 

 Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom 🙂

Kilka zdjęć z zawodów można zobaczyć w galerii: