MISTRZOSTWA WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO PFK KYOKUSHIN KARATE 18.11.2017 ZŁOCIENIEC

19 listopada 2017

MISTRZOSTWA

WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO

PFK KYOKUSHIN KARATE

18.11.2017 -ZŁOCIENIEC

W dniu 18 listopada 2017 roku, w Złocieńcu, dwudziestoosobowa reprezentacja Choszczeńskiego Klubu Karate, pod opieką sensei Marty Jędrowskiej (1 dan), uczestniczyła w „Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego PFK Kyokushin Karate”. Organizatorem turnieju był Klub Walki Washi ze Złocieńca. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji kata, kumite i grappling. Nasi zawodnicy zdobyli 8 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych medali. 

Przed walką „starsi koledzy” z klubu i jednocześnie rodzice( na zdjęciu ojciec z synem) zadbali o prawidłowe przygotowanie do walki:)

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych zawodników, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierali swoje pociechy podczas wzmagań na macie:)

Również koleżanki i koledzy z klubu bacznie przyglądali się zmaganiom swoich koleżanek i kolegów. 

Sensei Mirosław Jędrowski (4 dan) przed każdą walką zawodnikom udzielał ostatnich wskazówek. 

Sensei Jerzy Margan ( 1 dan na zdjęciu ), sensei Marta Jędrowska ( 1 dan) oraz Rajmund Kanabaj (2 kyu) jako sędziowie bacznie obserwowali i oceniali techniczne przygotowanie zawodników podczas konkurencji kata, grappling i kumite.  

Szczególne gratulacje dla Igora Rowickiego (7 kyu), który pięknym kopnięciem ushiro mawashi geri jodan pokonał swojego przeciwnika w początkowej fazie walki.  

Poniżej przedstawiamy sylwetki medalistów z Choszczeńskiego Klubu Karate.

CHŁOPCY

 

Adam Bulicz (4 kyu)- 2 miejsce kata, Filip Bryzek (4 kyu)- 1 miejsce kata

Krystian Modliński (5 kyu)- 3 miejsce kata

Mateusz Józefowicz (7 kyu)- 3 miejsce kata

Igor Rowicki (7 kyu)- 1 miejsce kumite

Aleksander Kanabaj (7 kyu)- 1 miejsce kata, 3 miejsce kumite Igor Bryzek (7 kyu)- 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite Piotr Sakowski (9 kyu)- 3 miejsce kata

Szymon Cieślak (9 kyu)- 1 miejsce kumite Szymon Świątek-Brzeziński (9 kyu)- 3 miejsce kata

Wiktor Karpało (4 kyu), Marcin Kaczmarczyk (6 kyu) i Jakub Jaroszewicz (8 kyu) nie zakwalifikowali się do strefy medalowej. 

DZIEWCZĘTA

Julia Pawlak (4 kyu)- 1 miejsce kumite, Oliwia Olejnik (4 kyu)- 2 miejsce kumite Małgorzata Zylak (4 kyu)- 3 miejsce kumite

Julia Nowacka (4 kyu)- 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite

Julia Matwiejko (4 kyu)- 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite, Paulina Majchrzak (4 kyu)- 3 miejsce kumite

Amelia Banasiak (4 kyu)nie zakwalifikowała się do strefy medalowej. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Pozostałe zdjęcia w galerii:

[Not a valid template]