MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ PF KYOKUSHIN KARATE MIĘDZYZDROJE

19 marca 2017

MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ PF KYOKUSHIN KARATE

MIĘDZYZDROJE

DSCN3612mmmmm

Wczoraj (18 marca 2017 roku), w hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy SP nr 1 w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Organizatorem zawodów był Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido. Sędzią głównym zawodów był Shihan Bogusław Jeremicz (5 Dan). Turniej rozegrano w konkurencji kumite i kata w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

W zawodach udział wzięli zawodnicy Choszczeńskiego Klubu Karate pod opieką sensei Mirosława Jędorwskiego (4 Dan). Dziesięcioosobowa grupa naszych zawodników zdobyła 2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale. Organizatorom turnieju należny pogratulować bardzo wysokiego poziomu zawodów, wspaniałej organizacji, pięknych medali, pucharów i dyplomów dla zwycięzców. W sumie w zawodach wzięło udział ok. 180 zawodników z różnych klubów z Polski. Naszych zawodników dzielnie wspierali rodzice dopingując i wspierając swoje pociechy.

_DSC0864

Igor Rowicki- 1 miejsce kumite

 

_DSC0861

Igor Bryzek-1 miejsce kumite, 4 miejsce kata

 

_DSC0856

Aleksander Kanabaj-2 miejsce kumite, 2 miejsce kata

 

_DSC0860

Julia Matwiejko- 2 miejsce kumite

 

_DSC0857

Krystian Modliński-3 miejsce kata

 

_DSC0858

Filip Bryzek-3 miejsce kata

Wielkie gratulacje dla medalistów, ponieważ poziom zawodów był bardzo, bardzo wysoki.

Julii Nowickiej, Paulinie Majchrzak, Piotrowi Sakowskiemu oraz Adamowi Bulicz nie udało się „wskoczyć” na podium. Otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju. Niemniej jednak, im również serdecznie gratulujemy występu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z zawodów dostępne w galerii poniżej: